21 Şubat 2013

ING Bank Erken Kapama Yaptığım Borcun Sigorta Ücretini Ödemediler!

Ing Bank'tan 08.02.2013 yılından itibaren 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandım. Bu krediyi 11.02.2013 de vadesinden önce erken kapattığım halde sigorta bedelini tarafıma iade etmediler.

Tarafıma iade edilmeyen 82 TL hayat sigortası bedellerinin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Yılmaz 258 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz22 Şubat 2013

    İng bank' a cok teşekkür ediyorum, şikayet ettiğim gün yetkili müşteri temsilcileri ufak bi hatadan dolayı sorun olduğunu söyleyip tarafıma bugün parayı gönderdiler. Bütün bankaların bu şekilde ilgilenmesi gerekmektedir...

  • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sn Yılmaz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sn Yılmaz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön