03 Mayıs 2013

ING Bank Ekstremde "Kredi Faizi Konya" Diye Bir İbare Var!

Bankanın tarafıma göndermiş olduğu kredi kartı ekstrelerinde "kredi faizi Konya" diye bir ibare var. Son ödeme tarihini aksatmayan biriyim. Bu neyin faizi, neyin kredisi hiç mi hiç anlamadım. Tarafımdan şimdiye kadar iki kere toplamda 5,5 TL kadar bir meblağ kesilmiş. Ayrıca dönem faizi ve ücretler diye bir bölüm var, eğer ödememi geciktirsem bu bölümde yer alması gerekmez mi? Konya şubesinden kredi de kullanmadım. Acil açıklama istiyorum.

Cemran 97 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Cemran K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Cemran K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön