01 Şubat 2014 #2270683

ING Bank Ekstre Ücreti Kesti

48***147 no'lu müşteriyim. Geçen ay ihtiyaç kredisi çektim, görevli arkadaş 2 fatura talimatım olursa hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini söyledi. Ertesi hafta kesildi buradan itiraz ettim geri verildi. Şimdide ekstre gönderdik diye para kesilmiş.daha banka ile çalışmaya başlayalı 1 ay oldu 2 kez ücret kesildi. Geçen ki şikayetimde önce bizi arayın demişlerdi şimdi önce bankayı aradım sonuç yok. 18 ay vadeli kredi çekmiştim şimdi onuda erken kapatacağım ve bu bankadan sonsuza dek kurtulacağım inşallah.

Cihat 63 Okunma

Cevaplar

 • Cihat06 Şubat 2014

  yani şikayetten sonraki süreç çok iyi ama neden şikayet edilecek uygulamalar yapıyorlar anlamış değilim..Yine teşekkürler iyi çalışmalar..

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sn Cihat U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn Cihat U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 04/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Cihat01 Şubat 2014

  zaten ilk sizi aradım cevap alamadık diye buraya yazdım..

 • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2014

  Sn Cihan U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön