21 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2637111

ING Bank Ekstre Ücreti Kesiliyor

ING Bank Bahçelievler şubeden 2 adet tüketici kredisi aldım kredi kartını kullanıyorum. Benden belirli zamanlarda geriye dönük 2.50 tl ekstre kmh ekstre ücreti alınmakta.oysa ben hesap açılırken kmh istemedim, kendileri banka kuralı denilerek açtılar. Herhangi bir kullanımımda mevcut değil vede masraf tarihleri o kadar çelişkili ki insanın moralini bozmakta örneğin, 13.8.2014 tarihinde temmuz ekstre ücreti alınmış,31.7 tarihinde mayıs ücreti alınmış, tine kredi kartımdan da basılı ekstre gönderme ücreti alınıyor oysa ekstrede gönderilmiyor zaten ben işlemlerimi internet vasıtasıyla kontrol etmekteyim. Talebim şubenin bu masraflarımı iadesi ve de bir daha alınmamasıdır.

Orhan Orhan 1.593 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Orhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Orhan24 Ağustos 2014

    şikayet yazım sonrası banka hesap ısletım ucretlerını vadesız hesabıma yansıtmıstır. yardımlarınız ıcın once sıze duyarlılıgı ıcınde bankama tesekkur ederım.dılerım bundan boyle bu gıbı durumlar olmaz.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Orhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları