14 Ocak 2014

ING Bank Ekstre Ücreti Alıyorlar

ING Bank yetkilileri beni arayıp göndermedikleri halde bedelini aldıkları ekstre ücretini artık almayacaklarını mail ile göndereceklerini söylemelerine rağmen daha da göndermedikleri ekstre ücretini almaya devam ediyorlar, bunların söylediklerini kağıda döktürüp imzalattırmak lazım başka şekilde güven olmaz ,boş yere aldığınız paraları geri talep ediyorum.

Murat 52 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Ocak 2014

    hatalarını dahada düzeltmediler

  • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sn Murat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 17/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ocak 2014

    Sn Murat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön