25 Mart 2013 #1703595

ING Bank Ekstre İçin Kesilen Ücretin İadesi!

İnğbank ta bulunan hesaplarımı kontrol ettiğimde ; hesabımda ( + ) para olmasına rağmen destek hesabımın ( - ) bakiyeye düştüğünü gördüm . Müşteri hizmetlerini aradığımda 3, 99 TL 'nin 28 Şubatta gönderdiklerini söyledikleri fakat 1 ayda bana ulaşmayan ekstradan olduğunu belirttiler. 1 ayda postadan bir ekstra nasıl gelmez ? Göndermedikleri fakat gönderdiklerini söyledikleri ekstradan para alıyorlar. 3, 99 TL 'nin hesabıma geri yüklenmesini istiyorum.

Sim 88 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Sim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Sim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön