18 Ocak 2014 #2242826

ING Bank Ekstre Gönderim Ücreti Aldı!

ING Bank kredi kartı kullanıcısıyım. Tarafıma gönderilen ektsrede ekstre gönderim ücreti adı altında ücret yansıtılmaktadır. Müşteri hizmetleriyle konuştum ekstrenizi mail olarak alırsanız ücret yansıtılmayacağını sözlü olarak taahhüt etti. Ekstre mail olarak gelmesine rağmen 2 aydır ekstre gönderim ücreti yansıtılmaktadır. Yansıtılan ücretlerin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim

İlker 99 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn İlker Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sn İlker Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön