07 Haziran 2013

ING Bank Ekstre Gönderilmiyor!

Ing Bank 10 aydır ev ve iş yeri adreslerim mevcut olduğu halde, 10 aydır ekstre göndermiyor. 4982 sayılı bilgi edinme kanunu 4077 tüketici ve 5411 bankacılık kanunlarına istinaden adreslerime ekstre istiyorum. Ne harcamışım ne vermişim borcum ne bilemiyorum. Neden ekstre göndermiyorsunuz.

Bülent 64 Okunma

Cevaplar

  • Bülent13 Haziran 2013

    incelemek önemli değil insanlık ayıbı kanunen bu nu gönderme zorunluluğu var 14 aydır gelmiyor

  • ING Bank Temsilcisi10 Haziran 2013

    Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön