09 Nisan 2013 #1733582

ING Bank Ekstre Dökümanı Vermiyor!

ING Bank'tan almış olduğum ihtiyaç kredisinin ekstre dökümanını 12/12/2012 tarihinde dilekçe ile başvurarak istediğim halde hala bir cevap vermediler neden sorumsuzluk örneği sergiliyorlar.

Fehmi 177 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Fehmi Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Fehmi09 Nisan 2013

    ekstre talebim adresime gönderildimi gönderilmedimi bununla ilgili cevap verilse daha güzel olur 4 aydır sonuç bekliyorum

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Fehmi Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön