13 Mayıs 2013 #1792968

ING Bank Ek Kart Başvurusu!

13 nisan tarihinde 17 yasındaki oğluma kendi kredi kartıma bağlı ek kredi kartı talebinde bulundum. 14 gün bekledikten sonra kredi kartı gelmediği için bankama gittim. Bana kredi kartının kargoda olduğu söylendi. 1 hafta daha bekledim gelmedi bende müşteri hizmetlerini aradım. Bana böyle bir talep bulunmamaktadır bankanızla görüşünüz dediler. Banka ile görüştüm. Bana başvurumun unutulmuş olabileceğini söyledi(insanlık hali dedi) tekrar talepte bulundum.


Bilgilerimi verdim. Bu sefer kaydı alan kişi işlemi hızlandırıyorum, müşteri hizmetinden takip edin dedi. 9 gün geçti. Gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım. Yine aynı şekilde talep yok dediler. Tam tamına 1 ayım gitti. Ne yapmam gerek?

Aynur 59 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Aynur G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Aynur G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön