17 Nisan 2013 #1747432

ING Bank Ek Hesap Havale Ücreti!

Maasımızı eşim ve ben bu bankadan almaktayız anlaşma gereği internetten havale eft ücreti alınmaması gerekiyor ancak site aidatımızı eşimin turuncu hesaptan yapacağımıza ek hesaptan yaptığımızı fark ettik. Hemen hatayı düzelteyim dedim bir baktık 108 TL havale -113 olmuş yani 5 TL komisyon bedeli alınmış bu tür ufak kırpmalar bankanın adını lekeliyor bizi soğutuyor.


Bu durumun düzeltilmesi en azından bize bankanın değer verdiğini gösterir yapılacak yeni anlaşmada bizim bankadan memnun olduğumuzu söylememize yarar.

İbrahim 92 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim21 Nisan 2013

    ödemeyi eşimin hesabından yaptığımız için hesabı incele yemeyeceklerini söylediler hemde eşim yanımda ona telefonu vereyim dememe rağmen bende hemen bankaya giderek ikimizinde ek hesaplarını kapattırdım bankada da çok komik bizden bile 16-17 saatlerinde yapınca ücret kesiliyor diye banka çalışanları dert yandılar bir cok alanda ücret kesilemediğinden artık bu yollara basvurulması bankaya olumlu bakaşımı tamamen zedeledi

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn İbrahim Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn İbrahim Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön