02 Nisan 2013

ING Bank EFT' yi Hesabıma Geçirmedi!

01.04.2013 sabah saatlerinde ***** hesabımdan ING Bank vadesiz hesabıma 2000 TL EFT işlemi gerçekleştirdim ancak şuan saat 17:36 ve para hesabıma geçmedi. Konuyla ilgili ilk olarak C***** müşteri hizmetleri ile görüştüm ve EFT işleminin gerçekleştiğini belirtip bana referans kodu faksladılar.


ING Bank müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirttim ve referans kodunu verdim ancak yine de işlemimi göremediklerini söylediler ve gün bitimine kadar beklemem söylendi. Acil ihtiyacım olan kendi parama böylelikle ulaşamadım. Ayrıca belirtmeliyim ki bu durumu ilk defa yaşamıyorum, aynı bankadan aynı şekilde EFT işlemimde de sorun olmuştu. Bir daha paramı ING Bank'ta değerlendirmeyeceğim!

Ozan 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Ozan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Ozan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön