22 Mart 2013 #1700602

ING Bank EFT Ücreti Alıyor!

20.03.2013 tarihinde saat 21:00 sularında ıngbankı telefonla arayarak hesabımdaki paranın ******* bankasına aktarılmasını istedim. müşteri temsilcisi 15tl ücret alacaklarını söyledi bende en yakın ıng bankasının 30 km uzakta olduğunu o paranın zaten yolda gideceğini söyledim eft ye onay verdim.


21.03.2013 saat:16:00 a kadar hesabıma paranın geçmediğini gördüm bankayı aradım. bankada talep ettiğim para yatırılırsa 15 tl eft ücretinin alınamayacağını söyledi. 20.03.2013 tarihinde konuştuğum müşteri temsilcisi de aynı konuyu bahsettiğini 15 tl ücretin hesabımdan alınarak ****** bankasına aktarılmasını istediğimi ve bu konuda mutabık kaldığımızı söyledim.

Hayati 74 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Hayati K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Hayati K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön