30 Ağustos 2013

ING Bank EFT Ücreti Aldı!

ING Bank'ta günlük paket hesabım bulunmaktadır. Daha önce EFT ücreti alınmıyordu. Ancak son yaptığım EFT'den ücret aldılar. Konu ile ilgili kendilerine 159359, 160605 ve 163540 sistem numaraları ile kaydedilen EFT ücretinin iadesi talebinde bulundum. Sadece 159359 numaralı bildirim için cevapları geç EFT ücreti alınmaktadır olmuştur.


Oysa hiçbir yerde ING günlük paket sahipleri için geç EFT ücreti alınmaktadır. İfadesi yoktur.
ING günlük paket hesabından internet, telefon bankacılığı ve ATM kullanılarak yapılan EFT ve havale işlemleri, paket sahipliğinin devamı süresince ücretsizdir yazmaktadır.

Serkan 82 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Serkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sn Serkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön