16 Nisan 2013 #1745231

ING Bank EFT Ücreti Aldı!

Bankalara karşı bizi kim koruyacak. Diyarbakır-Ergani İş bankası şubesi 8330-040**** nolu hesabımdan 11:37 saat 15. 04. 2013 tarihinde 2, 5tl karşılığında internetten, Şanlıurfa İNG Bankasına M. G. hesap no C03755080MT001 ya EFT yaptım. ING Bankası Şanlıurfa şubesi tam 49 TL paramı kesmiş ve çalışanları ne olduğunu açıklayamadılar.

Ramazan 101 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan26 Temmuz 2013

  Çok ilgisiz ve muşteriyi umursamayn firma olduğunu ortaya koydu umarım başıma gelen başka kimsenin başına gelmez...

 • Ramazan16 Nisan 2013

  ING bankasının ilgisi için teşekkürler beni arayıp konu hakkında bilgi aldılar.Sorunun ben ve İş Bankası ile ilgili olmadığını ING müşterisi Mehmet GÜNBAY'ın kendilerini araması durumunda neden 49TL nin kesildiğini söyleyebileceklerini anlattılar.

 • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sn Ramazan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sn Ramazan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön