16 Mayıs 2013 #1801623

ING Bank EFT Ücreti!

ING Bank turuncu hesap sahibiyim ve sürekli EFT gönderiyordum ücretsiz. reklamları doğrultusunda zaten bu yüzden geçtim. Fakat yakın zaman önce gecikmeli eft diye bir olay çıkarmışlar .


16:00 ile 17:15 arası EFT geçerseniz normalde bir gün sonraya ileri tarihli eft geçerken önceleri artık 5 TL masraflı EFT talimatı olarak alıyor ve farkına varmadan tıklayınca işlemi hemen arayıp iptal ettirmek isteseniz de etmiyorlar ve işlem ücretini vermiyorlar.


Müşterilerden gelir elde etmek amaçlı olumsuz ve haksız bir kazanç elde ediliyor böyle. Madem ilave ücretli öncelikle uyarılsın ve sorulsun gecikmeli eft istiyor musunuz diye! Ya da bunu kapatma seçeneği olsun. Yoksa neden ING Banka geldim?

Mehmet 85 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Mayıs 2013

    Banka gayet kaliteli elemanlar tutmuş ve müşterilerini takip ediyor fakat kural değişmiyor. Bankaya kaptırdığınız para geri gelmez onlar bnun için var. Zamnlarını sizlerden para çekmek için düzene hazırlamakla geçiriyorlar. Kurumsal olarak berbatlar ama ellerinde çok kaliteli çalışanları oalbiliyor. Ama ben o güzel insanların hatırına kurumsal kimliklerini hiçbir zaman sevmeyeceğim ve güvenmeyeceğim. Merve Hanıma saygıyla teşekkürler. İNG Bankın diğer bankalardan farkı paranızı vermiyor ama gönlünüzü hoş etmey çalışıyor. Bir dahaki aynı tarz tutumu ile bankamı değiştireceğim.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn Mehmet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Mehmet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön