20 Ocak 2014 #2245446

ING Bank EFT Masraf Ücreti!

ING Bank'tan kredi kullanmıştım kredi kullandığım zaman bankacı olduğum için üzerine basa basa sormamda herhangi bir ücret vs alınmayacağını belirtmelerine rağmen 17.01.2014 tarihinde hesabımdaki bakiyeden 70,00 TL eft tutarından 6,00 TL masraf alındı. Ayrıca herhangi bir masraf alınmaması için hesabıma Telekom otomatik ödeme talimatı verdim. Gerekli hassasiyetin gösterilmesini önemle rica ediyorum.

Siyami 78 Okunma

Cevaplar

 • Siyami24 Ocak 2014

  İlgili Banka alınan masrafın açıklamasını yapmıştır. Evet yaptıkları açıklama mantıklıdır. Müşteri olarak benim beklentim masrafın iade edilmesindan yana idi yada işlem esnasından siz değerli müşterimiz günlük işlemlerinizden herhangibir masraf ve komisyon alınmamaktarır. şuanda işlem saati dışında yaptığınız işlem için ... tl masraf alınacaktır onaylıyormusunuz. tarzında bir uyarıydı.

 • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sn Siyami Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn Siyami Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 21/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sn Siyami Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön