24 Ekim 2016 #6761617

ING Bank E-turuncu Hesap Sözleşme Ve Tanıtım Tutarsızlığı!

ING Bank'ın reklam ve tanıtımlarında hesap işletim ücreti olmayan şeklinde lanse ettiği e-turuncu hesabını açmak üzere İngbank.com.tr adresinde e-turuncu hesap başvuru ekranına girdim. Kimlik numarası, telefon bilgileri, doğrulama kodu, e-mail adresi ve hesap para birimini başarıyla girdikten sonra, sözleşmeleri görüntüle butonu ile karşıma gelen sözleşmeler tanıtım ve reklamlardaki ifadelerle çelişti.


1) Birinci sözleşmenin; 5. sayfasının 6. maddesinde "Hesap işletim ücreti gibi ücret, masraf, komisyonların türleri, tutarları, tahakkuk dönemleri, imzalamış olduğunuz ve tarafınıza bir kopyası teslim edilmiş olan temel bankacılık ürünleri bilgi formunda yer almaktadır. " ifadesi yer almaktadır.
2) İkinci sözleşme, yani birinci sözleşmede adı geçen "temel bankacılık ürünleri bilgi formu" içerisinde mevduat hesaplarına dair aylık 11.60 TL "hesap işletim ücreti" yer almaktadır.

İsmail 1.230 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn İsmail Utku S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn İsmail Utku S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön