06 Mayıs 2016

ING Bank E-Turuncu Hesap Faizimi Yatırmadı

1 yıl hoş geldin faizi yalanına inanarak başvurduğum e-turuncu hesaba cuma günü saat 17.10'da 30 bin TL yatırdım. Her gün düzenli kontrol ettim hiç para yatmamış görünüyordu. Pazar günü müşteri hizmetlerini aradım pazartesi gece 1'den sonra hepsinin toplu görüneceğini söyledi. Güya faiz gelecek dediği gibi yaptım salı günü sabah hesaba baktığımda sadece 7.26 TL faiz kazandırmış görünüyordu. Hemen müşteri hizmetlerini aradım o kadar konudan habersiz bir haldeydi ki konuştuğum kişi, bilgi bile veremedi. İnsanlarla bu şekilde oyun oynamak hiç hoş değil. Bir daha ING Bank reklamı çıksa bile kanal değiştiririm o derece!

Zeliha 181 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Zeliha Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/05/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Zeliha Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön