25 Ekim 2016 #6776485

ING Bank E-Mevduat Hesap Açma İşleminde Çok Yavaş!

07.09.2016 tarihinde e-turuncu hesap başvurusunda bulundum. 2 gün sonra banka kartım elime ulaştı. Tam 1. 5 aydır dijital hesabımın açılmasını bekliyorum. Çalıştığınız Aras Kuryemi yavaş sizler mi çok yavaş bir firmasınız anlayamadım. Dijital bankacılık yaptığınızı söylüyorsunuz, televizyonda sürekli reklamlarınız dönüyor ama hala kağıt ve fiziksel imzayla uğraşıyorsunuz ve basit bir mevduat hesabının açılması için bile 1. 5 aydır bekletiyorsunuz. Aynı hizmeti veren bankalarda hesap ertesi gün aktif olurken siz bu hizmet konusunda neden bu kadar geridesiniz.

Jale 373 Okunma

Cevaplar

 • Jale'nin Teşekkür Mesajı27 Ekim 2016

  Kısa sürede şikayetime dönüş yapan personeliniz neşe hanıma ve firmaya teşekkür ederim

 • Jale27 Ekim 2016

  Firma şikayetim ile ilgili bana kısa sürede dönüş yaptı ve çözüm ürettiği için özellikle neşe hanıma çok teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Jale G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Jale G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön