27 Mart 2013 #1707228

ING Bank Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

Ben 450 personeli olan Atos Çağrı Merkezinde Kredi kartı satış temsilcisi olarak görev yapmaktayım. Şirketimizle aynı binada bulunan Şubeden 12 mart 2013 de kredi başvurusunda bulundum ve yarım saat içinde paramı aldım.Ancak ihtiyacım olan 3000 tl üzerinden 99 tl dosya masrafı kesildi Bunun geri iadesini talep ediyorum.

Yavuz 139 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz30 Mart 2013

  yargıtay 13.hukuk mahkemesinin 2011/4737 esas nolu 2011/11579 no'lu kararı uyarınca “Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir.” Ayrıca Kesilen bu tutarların ,4077 sayılı Tüketici Koruma Kanunu'na göre haksız şart sayılmıştır.tekrar incelenmesini istiyorum

 • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

  Sn Yavuz Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Yavuz27 Mart 2013

  Çağrı merkezi çalışanıyım .. saat 09:00 - 19,00 saatleri arasında telefon görüşmesi yapamıyrum

 • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

  Sn Yavuz Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 27/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

  Sn Yavuz Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön