16 Şubat 2013

ING Bank Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

2011 senesinde kullanmış olduğum ihtiyaç kredisinde benden dosya masrafı adı altında 350 tl ye yakın bir masraf kestiniz T.C kanunlarına göre haksız kazanç olarak gözükmektedir. Tüketici mahkemesine gitmeden oluyorsa sizden ricam müşterinizi mahkemelerde falan dolaştırmak yerine sonuca gitmek konusunda yardımcı olmanızı talep etmekteyim. Lütfen iademi yapınız aksi durumda mahkeme kanalını kullanacağımı beyan ederim.

Bayram 95 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sn Bayram Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sn Bayram Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön