22 Nisan 2013 #1756627

ING Bank Dosya Masraflarını İade Etmiyor!

04/08/2008 yılında kullandığım konut kredisi için ödediğim dosya masrafı adı altında benden alınan 1.829.40 tl ile ilgili Antalya ili Muratpaşa ilçe kaymakamlığı tüketici hakem heyetinin verdiği lehime karar sonucunda 25/03/2013 tarihinden itibaren hakem heyeti kararına rağmen hak ettiğim para hiç bir sebep gösterilmeden ödenmemektedir.

Fatma 153 Okunma

Cevaplar

  • Fatma22 Nisan 2013

    sayın yetkili Antalya merkez şubenize sizin bana ifade ettiğiniz gibi gidip görevliye hakem heyeti kararını size fakslaması gerektiğini bildirdim banka görevlisi bana cevaben hangi numaraya faxlayacağını bilmediğini onun ifadesiyle yazıyorum ''genel merkez sizi oyalamak için şubeye yönlendiriyor sen boşuna uğraşma bu parayı alamazsın genel merkezden kiminle görüştün sana neden bir fax numarası vermediler'' şeklinde cevap verdi yani anlayacağınız bir işlem yapamadım lütfen bir fax numarası verir misiniz iyi çalışmalar diliyorum

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Fatma G. D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Fatma G. D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön