31 Aralık 2014
Yorum Yap
#2937377

ING Bank Dosya Masrafının İadesini İstiyorum

Dosya masrafı dekontunu almak için hiçbir banka ile bu kadar uğraşmadım. Bankanız dışındaki hiçbir bankaya ücret de ödemedim. Dekontu ve dilekçeyi verilen 0212 304 94 78 faksa gönderdim ve gönderildi raporu aldım. Ancak çağrı merkezi faksın ellerine ulaşmadığını söyledi. Aynı faks numarası tekrar verildi. Farklı faks makinelerinden defalarca gönderim yaptım ve faks gönderilemiyor. Bunun bir yıldırma politikası olduğunu düşünüyorum. 3.defadır çağrı merkezini arıyorum ve hiçbir sonuç alamıyorum. Koskoca çağrı merkezinde başka faks numarası yok mu? Müşterilerinize uyguladığınız bu yıldırma politikasından ötürü sizi kınıyorum! Yasal hakkımı kullanmak için gerekli tüm yerlere başvuracağım.

Gamze 648 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn Gamze Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Gamze Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler