31 Ekim 2013

ING Bank Dosya Masrafını İade Etmedi!

ING Bank'tan 5000 TL kredi çekmiştim. Bankadaki yetkiliye dosya masrafsız olmasını söylememe rağmen masraflı kredi vermiş bana daha sonra ödemeleri yaparken benden hesap işletim ücreti almaya başladılar. Aldıkları para yetmezmiş gibi çektiğim para 4560 elime geçen 350 dosya masrafı 4560 liraya karşılık 2000 liradan fazla faiz dosya masrafı, hesap işletim ücreti vb aldılar. Hakem heyetine şikayet etmeme rağmen dosya masrafını alamadım.

Ümit 131 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2013

    Sn Ümit E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2013

    Sn Ümit E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön