22 Ekim 2016

ING Bank Dosya Masrafını Alamadım

İzmir Karşıyaka Bostanlı ING şubesinden 2015 Ekim ayında 150.000,00 TL konut kredisi kullandık. 2016
Ekim ayında ise dosya masrafını geri alma talebiyle elimizde dekont ve dilekçe ile şubeye gittiğimizde kendilerinin dilekçeyi alamayacaklarını, böyle bir uygulamalarının olmadığını, müşteri hizmetlerini arayıp onları verdiği numaraya faks çekip, daha sonra istedikleri 55 TL karşılığında istediğimiz evrakları tarafımıza 3-4 ay gibi sürede gönderileceğini ve bizim ondan sonraki aşamada Tüketici Mahkemesi'ne başvurabileceğimizi söylediler.


Nasıl bir anlayış ki kredi çekeli daha bir yıl olmamışken işi bu denli yokuşa sürebiliyorlar? Hiç bekletmeden dosya masrafını geri vermeleri gerekirken; müşterisi olarak bankaya dilekçe verme hakkımı bile kullandırmıyorlar. ING Bank gibi bir bankanın bu uygulamadan direk vazgeçmesini beklemekteyim.

Huriye 208 Okunma

Cevaplar

  • Huriye'nin Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Huriye A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Huriye A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön