01 Haziran 2013

ING Bank Dosya Masrafından Yapılan Kesintilerin İadesi!

11 Temmuz 2012 tarihinde öncelikle Sikayetvar.com sonrasında ise Tüketici hakem heyeti aracılığıyla yaptığım ve kullandığım araç kredimin 500 TL'lik haksız kesilen dosya masrafının iadesi için başlattığım süreç geçtiğimiz ay lehime sonuçlanarak tarafıma 500 TL'lik dosya masrafının iade edilmesi kararı verildi. Fakat ne yazık ki 21.Mayıs.2013 tarihinde banka hesabıma iade edilen 500 TL'lik bu tutardan aynı gün içerisinde ve 5 gün sonrasında yine haksız nedenlerle toplam olarak 100 TL hesap işletim ücreti kesintileri yapılmıştır.

Bu haksız yapılan kesintilerin tarafıma iade edilmesini ivedilikle rica ederim.

Ender 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sn Ender E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sn Ender E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön