04 Aralık 2013

ING Bank Dosya Masrafımı Ödemiyor!

ING Bank İkitelli şubesinden kullanmış olduğum krediler; 20 04 2012 tarihinde 13 bin dosya masrafı 142 TL, 21 12 2010 tarihinde 10 bin dosya masrafı 106 TL. Dosya masraflarımı iade etmiyor.

Kenan 92 Okunma

Cevaplar

 • Kenan09 Aralık 2013

  olumsız dönüş oldu.

 • Kenan06 Aralık 2013

  dönüş oldu, tüketici hakem heyetine gidin deniyor, madem müşteri memnuniyetinden bahsediliyor, iade etsinler masrafları müşterisini neden zora sokuyor.

 • ING Bank Temsilcisi04 Aralık 2013

  Sn Kenan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Aralık 2013

  Sn Kenan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön