10 Haziran 2015

ING Bank Dosya Masrafı ve Hesap İşletim Ücreti İadesi

Tüketici hakem heyeti tarafından lehime karar çıkmasına rağmen yaklaşık 2,5 aydır iade yapılmadı. Şube ile görüştüm, müşteri hizmetleri ile görüştüm bugüne kadar bir sonuç alamadım. Bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Krediyi Sivas Şubesinden çekmiştim.

Abdurrahman 292 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Abdurrahman B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/06/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Abdurrahman B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön