30 Ağustos 2013 #1985442

ING Bank Dosya Masrafı ve Hesap İşletim Ücreti!

2009 yılı aralık ayında ING Bank Gaziantep Suburcu şübesinde araç kredisi kullandım. Kullandığım krediye ait kesilen dosya masrafı ve hesap işletim ücretini gösterir dökümleri dilekçe ile başvurmak sureti ile istedim. Yaklaşık 5 ay gibi bir süre olmasına rağmen dosya masrafını kesinti miktarını gösteren döküm çizelgesini alamadım. Banka ile en az 30 kez telefon irtibatı kurdum ama bu belgeleri bana göndermediler.


Sürekli olarak hesap işletim ücretini gösteren döküm çizelgesini gönderiyorlar. Halen daha taksitlerini ödemeye devam ettiğim bu banka bu kadar zamandır, beni mağdur etti. Konu ile ilgili dilekçeme eksik cevap verdiklerinden her türlü yasal hakkımı kullanmaya karar verdim.

Cem 207 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Cem Murat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/09/2013 tarihinde Suburcu Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sn Cem Murat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön