22 Ekim 2014

ING Bank Dosya Masrafı Ücreti Hesap Hareketleri İçin 60 TL İsteniyor

ING Bank' tan kredi kullandım. Benden dosya masrafı kesintisi yapıldı. Bankadan bunu talep ettiğimde müşteri hizmetlerine yönlendirildim. Müşteri hizmetleri hesap hareketleri için 60 TL istedi.


Bu ücret gerçekten çok yüksek bunun amacı müşteriyi caydırmak. Yoksa ki şubede 1 dakikada bu dekontu çıkartabilir. Tamam bunu ücret karşılığında yapsın ama bu kadar da yüksek olmamalı. Diğer bankalarda istiyor ama 5 ila 7 TL arasında. Bu konuya bir an önce çözüm bulunmalı.

Ali 639 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Ali K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Ali K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön