06 Ocak 2015

ING Bank Dosya Masrafı İçin Ücret İstedi.

ING Bank kredi masrafı gösteren döküm dekontu NG Bank'tan 2014 yılında farklı zamanlarda 2 adet kredi kullandım. Dosya masrafı için müşteri hizmetlerini aradığımda bu işlem için para talep ettiler. Parayı yatırdıktan sonra makbuz ve dilekçeyi fakslamam istendi. Bende faksı gönderdim. 2 gün sonra aradığımda faksın gelmediği söylendi. Tekrar gönderdim 3 gün sonra aradım yine faks gelmedi dediler. Oysa herkes bilir ki iletildi raporu gelen faks kesin gitmiştir. ING Bank'ı ciddiyete davet ediyorum.

Fazıl 1.805 Okunma

Cevaplar

 • Fazıl'ın Teşekkür Mesajı08 Ocak 2015

  Banka çözüm merkezi sorunumu çözdü .

 • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Fazıl G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/01/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Fazıl G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 07/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Ocak 2015

  Müşterimiz Sn Fazıl G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön