25 Mart 2015

ING Bank Dosya Masrafı!

Dosya masrafı diye bir şeyin yasal olarak günümüzde kalmadığı, ancak sağ olsun bankalarımız ısrarla son şikayet mercine gidene kadar bu ücreti müşterilerine yatırmak istemediği müşteriler tarafından şikayet edilen meşhur şikayet konularıdır. ING Bank müşterisi olarak benden de Şubat 2015 'de taşıt kredisi dosya masrafı (100 TL) aldılar. Ve bunun yasal olduğunu geri ödemeyeceklerine dair geri bildirim yaptılar.
Sadık müşterilerine bile bu cevabı veren bankalar, bu geri ödememe, dosya masrafı alma işlerini kendilerine misyon olarak benimsediği günümüzde, yetkililerden gereğinin yapılmasını arz etmekteyim.

Mithat 547 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Mithat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Mithat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön