16 Şubat 2015

ING Bank Dosya Masrafı!

2011 yılında kullanmış olduğum konut kredisinde kesilmiş olan masrafların iadesi için Mersin Tarsus ING Bank şubesine gidip masraf dekontlarını istediğimde dekontu müdürlüğe dilekçe ve 5 TL masraf parası yatırıp verdikleri numaraya faksladığım zaman adresime göndereceklerini söylediler dedikleri gibi faks çektim ve müşteri hizmetlerini aradım ellerine faksın gelmediğini söylediler tekrar gönderdim.


Yine aradım yine faksın gelmediğini söylediler bu şekilde üç defa faks çektim her seferinde numarayı teyit edip gönderdim ama her seferinde ulaşmadığını söylediler yaklaşık 2 aydır bu şekilde uğraşıyorum. Bankaya gittiğimde de müşteri hizmetleri ile görüşmemin gerektiğini söyleyip ilgilenmiyorlar.

Ömer 1.036 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı20 Şubat 2015

    Şikayet üzerine ING Bank tarafından dosya masrafı dekontları gönderildi ilgilendiğiniz için teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Ömer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Ömer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön