26 Mart 2013 #1708366

ING Bank Dökümlerimi İstiyorum!

Ing banka bir önceki şikayetimde istediklerimi yazmıştım. İmzaladığınız sözleşme gereği hepsi red zaten sözleşme tek taraflı yapıldığından bir bağlayıcılığı olup olmadığına Tüketici Hakları Heyeti veya Mahkemeleri karar versin.Bütün bize kredi kullanırken verilmesi gereken evrakların sözleşme ve makbuzların tarafıma verilmediği için Kredi ile alakalı bütün evrakların tarafıma gönderilmesini yargı yolunda haklı olan kazanır.

Selma 201 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Selma B. Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Selma28 Mart 2013

    İNG BANK SÖZLEŞME GEREĞİ DİYİP CEVABI VERDİ.LAKİN DÖKÜMLERDEN BİR HABER YOK NE OLDU İNG BANK

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Selma B. Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön