22 Temmuz 2014

ING Bank Doğruyu Söylemiyor!

ING Bank böyle bir bilgilendirme de kesinlikle bulunmadı. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır)? ING Bank şimdiye kadar gerek bu sitede gerekse defalarca fax gönderimlerime; hiç bir şekilde cevap vermemiştir.

Verdikleri cevap: araştırıyoruz bilgi vereceğiz Kesinlikle kesinlikle net söylüyorum; hiçbir konuda ve hiçbir faxıma cevap alamadım. Oysaki dilekçe resmi bir evraktır. 15 gün içinde cevaplanması gereken bir evraktır ama maalesef.Sadece 22.07.2014 günü 14:40 ta aradılar ve güvenlik nedeniyle bilgi yine vermediler. Her gün ING Bank'ın yeni bir olumsuz sürprizi ile karşılaşıyorum.

Bülent 223 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön