25 Nisan 2013 #1762647

ING Bank Doğru Verilmeyen Beyan!

19 04 2013 tarihinde İNG Bankasından 5000TL. kredi talep ettim. Tahsis kurulundan kabul edilmediği tarafıma bildirildi, aynı bankada devam eden 2 adet kredim var hiç bir taksidim aksamadı bu yüzden verilen cevap beni çok aşağıladı. Daha öncede kaybolan maaş kartımı defalarca talep etmeme rağmen tarafıma teslim edilmemişti.


Ordan çıkarak İş Bankasına ve Vakıf Banka gittim. Her ikisi de talep ettiğim 5000 TL kredinin 5 ve 6 katını çok rahatlıkla tarafıma ödeneceğini garanti ettiler. Vakıf Banktan 25000 TL krediyi kullandım. Şimdide televizyonlarda nüfus kağıdı karşılığı tanımadığı insanlara kredi verebileceğini söyleyen bir bankanın doğru beyanda bulunmadığına şahitlik ediyorum.

İrfan 96 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn İrfan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn İrfan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön