19 Mart 2013

ING Bank Doğalgaz Sistemi Çalışmıyor Masalı!

Çalıştığım iş yerindeki binada bulunan ING bank 3 gündür doğalgaz sistemi olmadığını söylüyor. Artık sinirlenip başkent gazı aradım. Neden sistemler yok diye. Onlar da Sistemin olduğunu bankaların bazen sistem yok dediklerini durumdan haberdar olduklarını bildirdi. Sonra bankayı aradım başkent gaz böyle diyor siz ne diyorsunuz dedim, bakalım dediler. Yarım saat sonra gelin alabilirsiniz dediler. Madem alabiliyorduk neden sistem yok denildi. Şubeleriniz neden böyle birşey yapıyor. Bu işi yapmayacaksanız bırakın derim. Ben sizin bir müşterinizim ve tarafınızdan yanıltılıyorum.

M.sinan 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn M. Sinan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • M.sinan19 Mart 2013

    Bu sefer yarım saat sonra gittiğimde sistem kartları tanımadığını ilettiler. Hata bildirimi yazılmış hemen bana gösterildi. Sonra bir müşteriye dün sistem vardı denildi. Ancak dün 12 ye 15 kala gittiğimde doğalgaz yok demişlerdi. Garip şeyler dönüyor. Sıkıntı yaşıyorum sürekli. Ayrıca neden öğlene kadar alınıyor. Akşama kadar gaz alammız gerekmez mi?

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn M. Sinan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön