28 Mart 2014

ING Bank Dilekçeyle İlgili Dönüş Yapmadı

21.03.2014 tarihinde ING Bank Küçüksaat Şubesinden Turgut Özal Bulvarı Şubesine iletilmesi için Kredili Mevduat Hesabı limitimin düşürülmesine istinaden vermiş olduğum dilekçeyi hala işleme koymadılar.


26.03.2014 tarihinde 14:47'de müşteri hizmetlerinden E**** hanım ile görüştüm. Konu ile ilgili kayıt oluşturduklarını ve şubenin mesai bitmeden tarafıma bilgi vereceğini beyan etti. Ancak 26.03.2014 tarih 18:12 itibari ile herhangi bir bilgilendirme hala yapılmadı.

Seyfettin 123 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Mart 2014

    Sn Seyfettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Seyfettin28 Mart 2014

    İlgili bankanın müşteri hizmetlerinden veya şubeden 28.03.2014 tarih saat 14:30 itibari ile hala aramadılar.

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2014

    Sn Seyfettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön