16 Nisan 2013 #1745839

ING Bank Dilekçeme Cevap Vermedi!

10. 04. 2013 Tarihinde ING Bank iletişim merkezine banka müşterisi ve Oyak üyesi olduğum için aynı zamanda EMS yani OYAK emekli maaşımı da bu bankadan aldığım için aşağıda belirtmiş olduğum konu ile ilgili şikayet dilekçesi yazdım.


Konu da şöyle Oyak ' ın internet sitesinde bizlere yönelik yani Oyak üyelerine 08. 03. 2013 tarihinde yayınlanan bankalar tarafından uygulanacak muafiyetler çizelgesinde ne işlemler yapılacağı açık açık yazılı.


Yapmış olduğum telefon görüşmelerinde Genel müdürlüğün müşteri temsilcilerinin böyle bir şey olmadığını yapacağım işlemlerle ilgili para kesileceğini tarafıma bildirmişlerdir. Konuyla ilgili dilekçeme bu güne kadar 6 gündür cevap verilmemiştir.

Musa 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Musa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Musa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön