16 Eylül 2013 #2014210

ING Bank Diğer Bankalar Gibi Yapılandırma Yerine İcrayı Tercih Ediyor!

Ben ömrümde bu kadar kötü bir banka görmedim. Kredi taksidini ödeyemeyen hepsini tek seferde nasıl ödesin. 60 ayın 30 ayı ödedim. Emekli olduk iş hayatına atıldık işler son 3 ay ters gitti battık, olamaz mı?


Ayrıca Kredi kartı için dilekçe ile yapılandırma talebinde bulundum uygun görülmedi. Halbuki Akbank 36 ay, D******** 12 ay yapılandırma yaptı ama her zaman çalıştığım banka bana bunu reva gördü.


Şimdi her gün yok şöyle yaparız yok böyle yaparız diye avukatlarından tehdit mesajları alıyorum. Ödemek için anlaşmaya çalışıyorum ama onlar yanaşmayıp meblağı şişirip tek seferde haciz yolunu tercih ediyor. 13.8.2013 teki 152780 no'lu başvuruma cevap bile vermediler. Reklamlarda atıp tutmak kolay.

Hakan 145 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Hakan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Hakan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön