27 Şubat 2013

ING Bank Destek Paketi Hesap Özeti Ücreti!

ING bank beni aradı ve kredi satmaya çalıştı. Kabul etmedim, sonrası da destek paketi adlı ücretsiz bir hesap açılacağını istediğim zaman oradan kredimi kullanabileceğimi söylediler. Üzerine basa basa "krediyi kullanmak istemiyorum ama açın bu hesabı, bu işlem için herhangi bir ücret ödemeyeceğim değil mi?" dedim, evet ödemeyeceksiniz dediler.

Az önce de ING banktan bir sms aldım. Şu yazıyordu: ekstre için 3, 99 tl ödeyeceksiniz Ücretsiz e-ekstre başvurunuz için 0850 222 0 600. Hizmet almadığım bir konuda bankaya borçlanmıştım ve bunu ödememek için çağrı merkezi aramam gerekiyordu. Aradım 13 dk bekledim. Bankanın beni aramasını ve destek paketinin iptalini istiyorum. ING ile çalışmayacağım.

Kemal 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Kemal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Kemal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Kemal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön