27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesaptan Ekstreme Ücret Yansıyacakmış!

İNG Bank'ın maaş hesaplı müşterisiyim.yaklaşık 1 buçuk yada 2 ay önce aradılar.acil durumlarda kullanabilmem için hesabıma para aktarmak istediklerini,kullanmadığım sürece hiçbir ücretinin olmadığını,kullandığımda belli bir faiz ödeyeceğimi söylediler.kullanmadığım zaman hiçbir ücret ödemeyeceğimi tekrar tekrar sordum ve kesinlikle ödemeyeceğim cevabını aldım.


Malesef ki kullanmayacağım halde bir daha aramasınlar diye kabul ettim.dün yani 26.02.2013 tarihinde parayı hesabıma aktardıklarına dair bir mesaj geldi.mesajı aynen aktarıyorum: Destek Hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup, aylık 3,99 tl (bsmv hariç) ücretlendirilecektir. bankacılar için yanlış söylemek bu kadar basit mi?

Meral 47 Okunma

Cevaplar

  • Meral08 Mart 2013

    İng Bank'ın telefonla arayarak basit bir şekilde açabildikleri destek hesabı tüm başvurularıma rağmen kapatamıyorlar. buraya daha öncede aynı konu ile ilgili şikayetimi belirtmiştim. genel müdürlükten aradılar ve bizzat ilgileneceklerini söylediler. genel müdürlük bile müşterilerine değer vermiyor. günlerdir bekliyorum herhangi bir işlem yapılmıyor. destek hesabın kapatılmasını istiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Meral Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Meral Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön