27 Şubat 2013 #1657244

ING Bank Destek Hesaptan Ekstre Ücreti Talebi!

Destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup aylık 3, 99 tl (bsmv hariç olarak ücretlendirilecek ücretsiz e-ekstre başvurunuz için: 08502220600 demişsiniz ama
ayın 26 ve 27 si arıyorum çağrı sonlandırıldı deniyor size ulaşamıyorum. Sizin siteniz üzerinden mesaj atmaya çalışıyorum müşteri bilgileri uyuşmuyor diyor ne hikmetse.


Sizde e-mail adresim var neden ufak hesaplar peşinde koşup ta insanları meşgul ediyorsunuz anlamıyorum bu bankaların en iyisi diye düşündüğüm banka bile bunu yapıyor kredi kartımın ektresini e-mailime gönderiyor ona da başvur diyor yapmayın lütfen insanlar para harcamaya çok hevesli değil artık bu zihniyetleri bırakın.

Mehmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Mart 2013

    teşekkürler çözüme kavuşturduğunuz için ayrıca ilgi ve alakanız içinde size teşekkür ediyorum.sizin bankanızın hızı müşteri memnuniyetine verdiği önem gerçekten beni şaşırtıyor hatta bankalarla ilgili bir konuşma geçtiğinde hep sizin mükemmelliğinizden bahsediyorum arkadaşlarıma teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Mehmet H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Mehmet H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön