27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesap Yanıltmacası!

ING Bank maaş hesabıma bağlı isteğim olmadan destek hesabı açtı. Fakat ben kullanmadığım için önemsemedim. Fakat birkaç ay sonra telefonuma 'destek hesap ekstreniz gönderilecek olup, aylık 3. 99 tl(BSMV hariç) olarak ücretlendirilecektir. Ücretsiz e ekstre için 08502220600'diye bir msj geldi .


İstemediğim hesap için hiçbir işlem yapmadığım halde şimdi de para keseceklerini söylüyorlar açıkça. Verilen numarayı arayıp dakikalarca beklememe rağmen bant kaydından başka bir muhatap bulamadım. Destek hesabı denen hesabın kapatılmasını istiyorum.

Deniz 75 Okunma

Cevaplar

 • Deniz05 Mart 2013

  Sonunda kapattılar destek hesabını!!

 • Deniz28 Şubat 2013

  Destek hesap ekstresinin elektronik olarak gönderileceği ve para kesintisi olmadığı tarafıma iletildi fakat ben iznim dışında açılan bu hesabın tamamen kapatılmasını talep etmiştim aynı zamanda.08502220600 numaralı telefondan arayıp iptal talebimi ilettiğimde işlemin şubeden yapılacağı söylendi;şubeye gittiğimde ise işlemi yapmadılar ve telefonla yapılacağını söylediler.Ben bu hesabın kapatılmasını istiyorum;açmadığım bir hesap yüzünden ordan oraya koşturmaktan sıkıldım!!

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

  Sn Deniz S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

  Sn Deniz S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 28/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Deniz S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Deniz S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön