27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesap Kullanımında Ekstre Ücreti!

Cep telefonuma 25/02/2013 tarihinde İNG bank destek hesabımdan e-ekstere ücreti kesileceği mesajını aldım. . yani ek hesabınız varsa ve eğer kullanıyorsanız banka sizden her ay e-ekstre için bmsv hariç 4 tl kesecekmiş. ben yarından itibaren maaş işlemleri hariç tüm bankalarla ilişkimi keseceğim. en güzeli 15 yıl önceye dönmek.

Firgan 273 Okunma

Cevaplar

  • Firgan28 Şubat 2013

    banka görevlisi telefonumdan ulaşarak ilgili sorunun çözüldüğünü bildirdi. bundan dolayı tşk ediyorum..görevlinin yaklaşımı ve izah tarzı içinde ayrıca çok memnun oldum

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Firgan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Firgan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön