26 Mart 2013

ING Bank Destek Hesap İstemiyorum Telefon Bankacılığı İle Kapatamıyorum!

ING Bank Turuncu hesap müşterisiyim. Bilgim dışında ING destek hesabı açmışlar. Ve her ay 5 tl lik bir hesap kesim ücreti yansıtıyorlar. Telefon bankacılığı ile arayıp destek hesabı kapattırmak istediğimde bunu sadece şubeden yapabileceğimi söylediler. Soruna bir çözüm bulunmazsa ING banktaki tüm hesaplarımı kredi kartlarımı ve olası bireysel kredilerimi kapattıracağım. ING bank bu konuda büyük prestij kaybetmiştir.

Destek hesabımın kapatılmasını ve kesilen ücret ve faizlerin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Ferdi 93 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Ferdi T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/03/2013 tarihinde Bostancı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Ferdi T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön