16 Mart 2013 #1687956

ING Bank Destek Hesap Ekstresi Ücreti Kesildi!

ING Bank Kastamonu şubesinden araç kredisi çektim. Her ay düzenli olarak ödemelerimi EFT yaparak ödüyorum. Banka ile başka herhangi bir işlem yapmıyorum. Talebim dışında her ay 3,99+BSMV ücret alınacağı bildirildi. Ayrıca Şubat ayına ait ekstre tarafıma ulaştı. Ben bu ücreti ödemek istemiyorum.


Ayrıca Hiç bir ekstre de talep etmiyorum. Kesinti yapılmışsa hesabıma iade edilmesini istiyorum. Hiç bir ekstre talep etmiyorum. Müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum ama ne hikmetse bu tür durumlarda bir türlü ulaşılmıyor. Umarım kendileri bu vesile ile bana ulaşırlar.

Adem 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Adem Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2013

    Sn Adem Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön