27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesap Ekstresi Ücreti İsteniyor!

Ing bank destek hesap ekstresi için benden aylık 3. 99 tl ücret talep ediyorlar. kendilerine ulaşmamız için verdikleri 0850 222 0 600 numaralı telefon ayrıca ücretli.444 0 600 nolu numaradan da ulaşılamıyor.Ben destek hesap ekstremi e posta olarak istiyorum.Şimdiye kadar ıng banktan memnunum.Umarım bu mağduriyetim de giderilir..

Hasan 55 Okunma

Cevaplar

  • Hasan02 Mart 2013

    teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Hasan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Hasan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön