27 Şubat 2013

ING Bank Destek Hesap Ekstresi Ücreti İsteniyor!

Bugüne kadar ING Bank günlük paketinizi ücretsiz kullanıyordum. Teşekkürler.
Ancak bugün gelen bir mesajla "Destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup, 3,99tl (BSMV hariç) olarak ücretlendirilecektir. Ücretsiz e-ekstre başvurunuz için 08502220600" demişsiniz. Bu numarayı arayamıyorum sürekli meşgul. Ben size başka nasıl ulaşabilirim.
Bu ücreti iptal ediniz yoksa ücret almıyorsunuz diye kullandığım günlük paketi iptal etmek zorunda kalıcam. Eğer ücret alırsanız beni iptal etmeye mecbur bırakıyorsunuz.

Metin 148 Okunma

Cevaplar

 • Metin28 Şubat 2013

  Bir bankadan beklemediğim hızda sorunumu çözdüler. Üstüne bir sıkıntı var mı yok mu diye arayıp teyit aldılar. En az 6 banka ile çalıştım ilk kez u kadar müşterisinin yanında olup sorunu çözen bir banka ile karşılaştım. Şaşkınım :S Teşekkürler, sanırım sizinle uzun süre çalışacağız.

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

  Sn Metin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Metin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Metin27 Şubat 2013

  444 0 600 ve 0850 222 0 600 nolu telefonların hiç birisine ulaşamıyorum. Bana bu numaralardan bilgi alabilirsiniz diyorsunuz ama sürekli meşgul. her ikisi de. Şubenize gittim bana çağrı merkezinden halledin denildi. Çağrı merkezleriniz ulaşılamaz konumda. İptal edicem bu gidişle. Ne diye her ay 5tl vereyim ki?

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Metin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön